23. državno tekmovanje elektro šol in
5. državno tekmovanje računalniških šol

Podrobnejše informacije o rezultatih dobite pri:
elektrikar: Matjaž Drame - matjaz.drame()sc-celje.si
elektrotehnik: Gregor Kramer - gregor.kramer()sc-celje.si
računalnikar: Matej kališek - matej.kalisek()sc-celje.si
tehnik računalništva: Dušan Fugina - dusan.fugina()sc-celje.si

 

Elektrikar

Šola
Točk
Mesto
ŠC Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo
94
1
ŠC Krško-Sevnica, Srednja poklicna in strokovna šola Krško
76
2
ŠC Velenje, Elektro in računalniška šola
72
3
ŠC Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija
70
4
ŠC Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šola 
70
5
Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota
63
6
Srednja šola tehniških strok Šiška
60
7
Srednja elektro - računalniška šola Maribor
54
8
ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola
46
9
ŠC Kranj, Srednja tehniška šola 
40
10

 

Elektrotehnik

Šola
Točk
Mesto
ŠC Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo
75
1
Gimnazija, elektro in pomorska šola Piran
67
2
Elektrotehniško - računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana
59
3
ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola
49
4
ŠC Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija
48
5
Srednja elektro - računalniška šola Maribor
40
6
ŠC Velenje, Elektro in računalniška šola
38
7
Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota
25
8
ŠC Kranj, Srednja tehniška šola 
24
9
ŠC Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šola 
24
9
Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje
21
11
ŠC Krško-Sevnica, Srednja poklicna in strokovna šola Krško
20
12
Srednja šola tehniških strok Šiška
17
13

 

Računalnikar

Šola
Točk
Mesto
ŠC Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šola 
33
1
Srednja elektro - računalniška šola Maribor
32
2
Srednja šola tehniških strok Šiška
32
3
ŠC Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija
32
4
Srednja tehniška šola Koper
31
5
ŠC Kranj, Srednja tehniška šola 
30
6
Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana
7
7

 

Tehnik računalništva

Šola
Točk
Mesto
ŠC Kranj, Srednja tehniška šola 
34
1
ŠC Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo
31
2
ŠC Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija
30
3
ŠC Velenje, Elektro in računalniška šola
28
4
ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola
27
5
Elektrotehniško - računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana
24
6
Srednja tehniška in poklicna šola Trbovlje
21
7
Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota
20
8
ŠC Postojna, Gimnazija Ilirska Bistrica
19
9
ŠC Krško-Sevnica, Srednja poklicna in strokovna šola Krško
17
10
ŠC Nova Gorica, Elektrotehniška in računalniška šola 
17
10
ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola 
17
10
Srednja šola tehniških strok Šiška
14
13
Srednja šola Domžale - Poklicna in strokovna šola
7
14